Werkplaats immaterieel erfgoed

Werkplaats immaterieel erfgoed is de organisatie voor immaterieel erfgoed in Vlaanderen. We zetten ons in om de kracht van immaterieel erfgoed in het hart van hedendaags en divers samenleven tevoorschijn te halen en te versterken. Wij zijn er voor al wie rond immaterieel erfgoed in de weer is. En mét al wie er mee de schouders onder zet: in de erfgoedsector en ver daarbuiten, in binnen- en buitenland. Als UNESCO geaccrediteerde ngo willen wij zo méé zorgen voor de levendige tradities en praktijken van morgen, met een aanpak vol samenwerking, kruisbestuiving en met telkens actuele invalshoeken.

Als hét aanspreekpunt rond immaterieel erfgoed in Vlaanderen, zetten we zo veel mogelijk immaterieel erfgoed in de kijker. Samen met de Vlaamse overheid, beheren we de website www.immaterieelerfgoed.be. We voorzien vragenuurtjes, we organiseren (netwerk)evenementen, we faciliteren stages, we werken aan kennisopbouw en -deling, enzovoort. In deze brochure lees je in meer detail hoe we dit in de periode 2019-2023 aanpakken.

Wij zijn er voor al jouw vragen rond immaterieel erfgoed en helpen je op weg samen met andere collega's en experten uit ons nationale en internationale netwerk. Je kan ons steeds bereiken via info@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be.

 

Deze website is eigendom van de Vlaamse overheid.
De dagelijkse werking en het beheer ervan liggen in handen van Werkplaats immaterieel erfgoed.
De inhoud van de website wordt gevuld door en met al wie wil bijdragen en meedoen.

 

Wie zijn wij?

Jorijn Neyrinck
Coördinator & internationale werking jorijn@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Kia Tsakiridis
Zakelijk leider & IMP-projectleider kia@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Sarah Kaerts
Stafmedewerker registreren & verbreden sarah@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Jana Kerremans
Stafmedewerker borgen & participatie Jana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Floris Zuallaert
Stafmedewerker website & content moderatie floris@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Shana Van Hauwermeiren
Projectmedewerker ICE (in)begrepen Shana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Eveline Seghers
Inhoudelijk & Administratief medewerker Eveline@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Lien Santermans
Stafmedewerker communicatie lien@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be