Werkplaats immaterieel erfgoed

Leden Bestuur en Algemene Vergadering          

Bestuur

Algemene vergadering: extra leden

 

Het team van Werkplaats immaterieel erfgoed

Jorijn Neyrinck
Coördinator & internationale werking jorijn@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Kia Tsakiridis
Zakelijk leider & IMP-projectleider kia@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Sarah Kaerts
Stafmedewerker registreren & verbreden sarah@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Jana Kerremans
Stafmedewerker borgen & participatie Jana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Floris Zuallaert
Stafmedewerker website & content moderatie floris@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Shana Van Hauwermeiren
Projectmedewerker ICE (in)begrepen Shana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Eveline Seghers
Inhoudelijk & Administratief medewerker Eveline@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Lien Santermans
Stafmedewerker communicatie lien@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be