Werkplaats immaterieel erfgoed

Wij zijn Werkplaats immaterieel erfgoed. Deze website is onder de hoede van het Departement Cultuur, Jeugd & Media en ons. Wij beheren deze website. Werkplaats immaterieel erfgoed (BE) is de organisatie voor immaterieel erfgoed in Vlaanderen & Brussel. Wij zijn er om de kracht van immaterieel erfgoed in het hart van hedendaags en superdivers samenleven tevoorschijn halen en versterken. Dat doen we door immaterieel erfgoed in de kijker zetten. Informatie te bundelen, leren en delen. Mensen samenbrengen en (internationaal) linken leggen. Werkplaats immaterieel erfgoed zet zich in voor al wie rond immaterieel erfgoed in de weer is. En mét al wie er mee de schouders onder zet, in de erfgoedsector en ver daarbuiten. Je kan bij ons terecht voor alles! Wij hebben vragenuurtjes, faciliteren stages, organiseren (netwerk)evenementen, en nog zoveel meer. Kortom, wij zijn hét aanspreekpunt voor al jouw vragen aangaande immaterieel erfgoed.

Wie zijn wij?

Jorijn Neyrinck
Coördinator & internationale werking jorijn@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Kia Tsakiridis
Zakelijk leider & IMP-projectleider kia@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Sarah Kaerts
Stafmedewerker registreren & verbreden sarah@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Jana Kerremans
Stafmedewerker borgen & participatie Jana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Floris Zuallaert
Stafmedewerker website & content moderatie floris@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Bo-Ode De Baene
Stafmedewerker communicatie & marketing bo-ode@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Shana Van Hauwermeiren
Projectmedewerker ICE (in)begrepen Shana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Eveline Seghers
Projectmedewerker IMP Eveline@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Clara Vankerschaver
Projectmedewerker Waarderen clara@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be