Werkplaats immaterieel erfgoed

Werkplaats immaterieel erfgoed (BE) is de organisatie voor immaterieel erfgoed in Vlaanderen.
Wij zijn er om de kracht van immaterieel erfgoed in het hart van hedendaags en superdivers samenleven tevoorschijn te halen en versterken.
Dat doen we door immaterieel erfgoed in de kijker zetten. Informatie te bundelen, leren en delen. Mensen samenbrengen en (internationaal) linken leggen. 
Werkplaats immaterieel erfgoed zet zich in voor al wie rond immaterieel erfgoed in de weer is. En mét al wie er mee de schouders onder zet, in de erfgoedsector en ver daarbuiten.

Je kan bij ons terecht voor alles!
Wij voorzien vragenuurtjes, faciliteren stages, organiseren (netwerk)evenementen, verzorgen zichtbaarheid en kennisdeling, en nog zoveel meer.
Kortom, wij zijn hét aanspreekpunt voor al jouw vragen aangaande immaterieel erfgoed.
Contacteer ons en we helpen je zelf verder en/of verwijzen je door naar ons netwerk.

 

Deze website is eigendom van de Vlaamse overheid.
De dagelijkse werking en het beheer ervan liggen in handen van Werkplaats immaterieel erfgoed.
De inhoud van de website wordt gevuld door en met al wie wil bijdragen en meedoen.

 

Wie zijn wij?

Jorijn Neyrinck
Coördinator & internationale werking jorijn@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Kia Tsakiridis
Zakelijk leider & IMP-projectleider kia@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Sarah Kaerts
Stafmedewerker registreren & verbreden sarah@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Jana Kerremans
Stafmedewerker borgen & participatie Jana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Floris Zuallaert
Stafmedewerker website & content moderatie floris@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Bo-Ode De Baene
Stafmedewerker communicatie & marketing bo-ode@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Shana Van Hauwermeiren
Projectmedewerker ICE (in)begrepen Shana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Clara Vankerschaver
Projectmedewerker Waarderen clara@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be