Werkplaats immaterieel erfgoed

Het team van Werkplaats immaterieel erfgoed

Jorijn Neyrinck
Coördinator & internationale werking jorijn@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Kia Tsakiridis
Zakelijk leider & IMP-projectleider kia@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Sarah Kaerts
Stafmedewerker registreren & verbreden sarah@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Floris Zuallaert
Stafmedewerker website & content moderatie floris@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Shana Van Hauwermeiren
Stafmedewerker borgen & participatie Shana@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Silke Rochtus
Stafmedewerker communicatie Silke@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be
Louise Sahabo
Administratief & logistiek medewerker louise@werkplaatsimmaterieelerfgoed.be

Leden Bestuur en Algemene Vergadering          

Bestuur

Algemene vergadering: extra leden